HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Doğan Kalıp San. ve Tic. Ltd Şti.

Doğan Kalıp olarak, 1983 tarihine dayanan köklü geçmişin ardından bugün çağın tüm gereksinimlerine karşılık veren inovatif, analitik, girişimci ve dinamik kadromuzla hızlı ve güvenilir şekilde müşterilerimizin istek ihtiyaçlarını zaman ve maliyet kriterlerini de gözeterek en üst düzeyde sağlayıp yerli ve yabancı tüm müşterilerimize kaliteli ve güçlü bir şekilde hizmet vermekteyiz.
Tesisimiz, 1400m plastik enjeksiyon bölümü ile 400m kalıp imalat bölümünden oluşan toplam 1800m kapalı alan üzerine kuruludur. Yenilenmiş makinelerimiz ve teçhizatlarımız ile Doğan Kalıp olarak sürekli büyümeyi, gelişmeyi ve ilerlemeyi ilke edinmekteyiz.
İmalat sektöründe plastik enjeksiyon kalıbı imalatımızın yanında aynı zamanda alüminyum, zaman, bakalit ve şişirme enjeksiyon kalıpları gibi birçok farklı kalıp imalatımız da mevcuttur. Kalıp ve plastik enjeksiyon sektöründe yıllarında getirdiği tecrübemiz, donanımımız, bilgi ve pratikliğimiz sayesinde imal ettiğimiz kalıpların seri üretimini titizlikle takip etmekte ve olası problemleri gerçekleşmeden öngörüp engellemekteyiz. Bu sayede müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalitemizi her anlamda korumaktayız.

 

Turkish TR English EN Arabic AR Russian RU German DE